Ionizovaná voda

24. januára 2019

Osobný kontakt s našimi klientmi, partnermi a verejnosťou je pre nás veľmi dôležitý, aj preto sa pravidelne zúčastňujeme odborných veľtrhov a konferencií. V dňoch od 5. do 8. februára 2019 sa zúčastníme medzinárodného veľtrhu Aquatherm Nitra 2019, kde vám budú naši odborní poradcovia pripravení poradiť a pomôcť. V rámci doprovodného programu sú pre vás pripravené odborné konferencie, workshopy a praktické ukážky najnovších technológií. 

Stavební veletrhy Brno stánok Aquatrend

Prečo navštíviť stánok Aquatrendu? 

Počas celého trvania veľtrhu vám budú v dispozícii naši odborní poradcovia. Môžete sa na nich obrátiť s akoukoľvek otázkou z oblasti úpravy vody. Odporučia vám vhodné filtračné zariadenie podľa toho, aký máte problém s vodou – či už ide o zmäkčenie tvrdej vody, odstránenie dusičnanov, dusitanov či iných zdraviu škodlivých látok z vody, úpravu pH vody, prípadne zlepšenie kvality pitnej vody reverznou osmózou. 

Filtre na vodu od spoločnosti Aquatrend

Súčasťou návštevy nášho stánku je ochutnávka vody filtrovanej reverznou osmózou a ionizovanej vody so zvýšeným pH. Takže máte skvelú príležitosť ako sa presvedčiť o chuti a kvalite filtrovanej vody. Taktiež sme si pre vás pripravili zľavový kupón 5 % na nákup filtrov na vodu v eshope www.cistavoda.sk a tiež na našom českom e-shope www.cistavoda.cz. Navyše, ak si so sebou prinesiete vzorku vody, tak vám vieme zadarmo odmerať tvrdosť. Na bezplatné meranie tvrdosti si nezabudnite so sebou zobrať vzorku vody 0,5 l vody v plastovej fľaši. 

Kedy a kde sa veľtrh koná? 

Veľtrh Aquatherm sa koná 5. – 8. februára 2019 v Agrokomplexe Nitra. Navštíviť nás môžete v stánku Aquatrend v hale M2 pod číslom 241. 

Aquatherm Nitra 2019

Ako získať vstupenku zadarmo? 

Veľtrh Aquatherm Nitra oslavuje tento rok 20. výročie. Pri tejto príležitosti sa v tomto ročníku dajú získať vstupenky zadarmo. Stačí vyplniť registračný formulár na stránke veľtrhu a do kolónky kód partnera vložiť kód 1922410. Poukaz, ktorý vám následne príde na mail, si vytlačte a ukážte na pokladni. Výmenou získate lístok zadarmo a katalóg Aquatherm. Registráciou ste tiež zaradení do súťaže o tablet Alcatel 7”. Každý deň veľtrhu je v hre 20 tabletov, čo znamená, že za celý priebeh veľtrhu Aquatherm Nitra sa súťaží o 80 tabletov. 

Tešíme sa na Vašu účasť. 

+421 905 700 701 Mám záujem