O firme

Aquatrend – stabilný a spoľahlivý partner v oblasti úpravy vody
pre domácnosti i priemysel

Naša spoločnosť sa začala formovať v roku 2002, teda pred vyše 15 rokmi. Konkrétne 18.7.2002 začína Peter Papík, ktorý je dodnes majiteľom firmy, spolu s investorom rozvíjať firmu Aquatrend s.r.o. v malých kancelárskych priestoroch v centre Žiliny. Prvotnou víziou firmy bolo priniesť zdravú pitnú vodu do každej domácnosti a od toho sa odvíjal hlavný produkt – reverzná osmóza, ktorá je dodnes najobľúbenejším filtrom na vodu nielen u nás, ale aj na celom svete. V začiatkoch sme spoločnosť stavali na hodnotách, ktoré presadzujeme dodnes. Kvalitná a spokojná klientela s výborným produktom.

Neskôr v roku 2004 sa investor od firmy oddelil a od tohto momentu dodnes je spoločnosť samostatná s jedným majiteľom. Následne v roku 2006 pre nás prišiel ďalší dôležitý miľník – sťahovanie sa do nového sídla s obrovským skladom, vďaka ktorému sme dodnes schopní zabezpečiť dodanie väčšiny produktov až k vám domov prakticky do 48 hodín. V tomto období sme priniesli aj mnoho noviniek – prestali sme sa zameriavať len na reverzné osmózy a pitnú vodu, ale svoje portfólio dopĺňame aj o zmäkčovače vody, dezinfekcie vody a rôzne iné centrálne úpravy vody. Taktiež sme začali spolupracovať s firmami v priemysle, kde zabezpečujeme kvalitné a náročné úpravy vody spolu s pravidelným záručným aj pozáručným servisom.

Dnes je rok 2024 a ako firma sme sa stali stabilným a najpokrokovejším partnerom v oblasti úpravy vody, či už vo veľkých priemyselných prevádzkach alebo v klasických domácnostiach. Sme inovátorska, pokroková a stabilná spoločnosť. Nie sme internetová firma o dvoch ľuďoch, ktorá „zajtra zanikne“. Ponúkame vám riešenia pre úpravu vody, ktoré vám bude fungovať aj za 10 rokov. Na nás sa môžete s radosťou spoľahnúť, o čom svedčia aj nasledujúce fakty:

  • vyše 20 000 klientov pije vodu z reverznej osmózy,
  • vyše 6 000 klientov v ďalších oblastiach úpravy vody (zmäkčenie, dezinfekcia, priemysel..),
  • okolo 600 pravidelných servisov mesačne,
  • viac ako 25 odborníkov, ktorí u nás pracujú a sú pripravení vám pomôcť,
  • zabezpečujeme montáž a servis filtrov na vodu kdekoľvek na Slovensku už do 48 hodín,
  • takmer celé portfólio produktov máme ihneď k dispozícií u nás v Žiline.

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
+421 905 700 701 Mám záujem