Zhrnutie medzinárodného veľtrhu ForArch 2018

29. októbra 2018

Koncom minulého mesiaca sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu ForArch 2018. Najväčšia stavebná výstava v Českej republike sa konala v dňoch 18. – 22. septembra. Návštevníci podujatia mali možnosť v priestoroch PVA Expo Praha navštíviť množstvo stánkov, v ktorých im odborníci ochotne poradili a prediskutovali akýkoľvek problém z oblasti stavebníctva.

Veľtrh For Arch 2018

V rámci prezentácie našej spoločnosti AQUAtrend sme si pripravili ukážku rokmi overených zariadení na úpravu vody. Súčasťou však boli aj novinky, ktoré prinášame na slovenský a český trh  v týchto mesiacoch. Ide najmä o zmodernizované zmäkčovače vody s novými funkciami zabezpečujúce účinnejšiu filtráciu vody a pohodlnejšie užívateľské ovládanie.

Priamo v našom stánku sme pre návštevníkov nainštalovali aj zariadenia na úpravu pitnej vody. Konkrétne filtračný systém reverznej osmózy a poddrezový ionizátor vody produkujúci alkalickú ionizovanú vodu, pričom mohli oba typy filtrovanej vody aj ochutnať.

Veľtrh ForArch 2018 Aquatrend

Medzinárodný veľtrh ForArch v Prahe bol poslednou výstavou, ktorej sme sa v tomto roku zúčastnili. Už teraz však máme naplánované ďalšie podobné podujatia, kde nás môžete stretnúť osobne a prediskutovať tému úpravy vody. V prípade záujmu o osobné stretnutie mimo spomínaných veľtrhov nás neváhajte kontaktovať. Naši obchodní zástupcovia sú ochotní kedykoľvek za zákazníkmi vycestovať v rámci celého Slovenska aj Českej republiky.

Veľtrh ForArch 2018 Praha Aquatrend

 

+421 905 700 701 Mám záujem