Živá voda vďaka ionizátorom vody

27. februára 2017

alkalicka-voda-ph-vody

Prekyslenosť organizmu je problémom modernej doby spojeným s nezdravým životným štýlom, znečistením ovzdušia či nesprávnymi stravovacími návykmi. Na optimálne fungovanie nášho tela je potrebné udržiavať kyslosť organizmu v rovnováhe. V tom nám môže pomôcť pitie živej alkalickej vody s vysokým pH. Premenu mŕtvej vody na živú zabezpečuje prístroj s názvom ionizátor vody, ktorý sa umiestňuje priamo na kuchynskú linku a je pripojený ku kuchynskej batérií. Princípom činnosti ionizátora pitnej vody je elektrolýza. Výsledkom procesu ionizácie je alkalická/zásaditá a acidická/kyslá voda. Aj kyslá voda má vďaka svojim dezinfekčným schopnostiam využitie v domácnosti i starostlivosti o pokožku.

Väčšina ionizátorov si na fungovanie vyžaduje neustály prísun elektrickej energie, existujú už však aj zariadenia na ionizovanie vody, ktoré dokážu fungovať i bez nej. Ionizátor je momentálne dostupný v rôznych prevedeniach, od tých klasických fungujúcich na báze elektrolýzy až po alternatívne mini ionizátory vo forme ionizačnej kanvice či ionizačnej fľaše so špeciálnou zmesou vzácnych minerálov, ktoré v sebe spájajú účinky filtra na vodu a zároveň vodu ionizujú, teda premieňajú bežnú vodu na alkalickú s výnimočnými vlastnosťami.

Hlavné výhody pitia alkalickej vody:

výborné hydratačné schopnosti, až niekoľkonásobne silnejšie ako bežná voda, keďže štruktúru alkalickej vody tvoria clustre s 5-6 molekulami, čo má za následok lepšie a rýchlejšie vstrebávanie do buniek,

antioxidačné vlastnosti, účinne bojuje s voľnými radikálmi v tele, každodenné pitie ionizovanej vody spomaľuje starnutie,

vyrovnáva pH v tele, pomáha udržiavať kyslosť organizmu v rovnováhe. Prekyslenosť organizmu vedie k rýchlejšiemu starnutiu pokožky a rôznym závažným ochoreniam (osteoporóza, srdcové ochorenia až rakovina).

ph_skala_potraviny

Vysoký výkon a účinnosť si však vyžaduje aj použitie vhodných materiálov, kvôli ktorým je cena kvalitných ionizátorov vody pomerne vysoká. Veľa ľudí si pokladá otázku, prečo sú ionizátory vody tak drahé – na výrobu elektrolytických platní vo vnútri zariadenia sa používajú kovy vysokej hodnoty – platina a titán v pomere 99:1. V prípade lacných ionizátorov vody bývajú použité lacné medené platne, čo má následne vplyv aj na ich účinnosť a kvalitu.

Pitie ionizovanej vody produkovanej ionizátorom vody je pre jej výnimočné a zdraviu prospešné vlastnosti odporúčané mnohými odborníkmi a lekármi. V niektorých ázijských krajinách je toto zariadenie schválené ako liečebná pomôcka používaná pri liečbe ťažkých ochorení. V knihe Liečenie rakoviny Dr. William Kelly uvádza, že „voda pripravená pomocou ionizátora vody je najväčším vynálezom v procese liečenia od tej doby, ako Sir Alexander Fleming objavil penicilin“. Skúste aj vy odložiť lieky a siahnite po zdravej živej vode, ktorá  organizmus hydratuje, detoxikuje a zároveň pomáha vášmu zdraviu.

+421 905 700 701 Mám záujem