Navštívte nás osobne v priestoroch našej firmy

8. septembra 2017

Máte problém s vodou, ktorý chcete riešiť? Neviete si vybrať z ponuky filtrov na vodu ten, ktorý bude pre vás najvhodnejší? Neváhajte sa obrátiť na nás a pokojne nás navštívte aj osobne v priestoroch našej firmy.

  • radi vám poradíme s úpravou vody
  • môžete osobne prekonzultovať problém týkajúci sa vašej vody s odborným technológom
  • alebo si prezrieť filtračné zariadenia z našej ponuky „naživo“

Väčšinu filtrov na vodu, ktoré pri úprave vody používame, máme vystavené priamo v priestoroch firmy, pričom vám môžeme bližšie vysvetliť, ako pracujú. Veď ako sa hovorí: „Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť.“ Odprezentujeme vám zmäkčovače vody rôznych typov, UV lampy na vodu slúžiace na zneškodnenie baktérií, vírusov a ďalších mikroorganizmov, uhlíkové a sedimentačné filtre na vodu, ktoré odporúčame používať ako základnú predfiltráciu pri každej úprave vody či filtračné zariadenia na pitnú vodu.

Filtre na úpravu vody od spoločnosti Aquatrend Filtre na vodu - UV lampa na voduAquatrend - filtračné zariadenia na úpravu vodyFiltračné náplne a zmesi do filtrov na voduTechnický list Aquatrend - UV lampa na vodu

Komplexná úprava vody – od rozboru vody až po servis zariadení

Výhodou je, že interne na firme vykonávame aj informatívne rozbory vody. Vďaka takejto analýze vody ľahko zistíme, či a v akom rozsahu sa nachádzajú vo vašej vode škodlivé látky. Na základe toho vieme navrhnúť vhodné filtračné zariadenie, ktoré v prípade záujmu nainštaluje a servisuje náš odborný technik. Keďže je súčasťou nášho sídla aj priestranný sklad, väčšinu filtrov z našej ponuky vám vieme namontovať do niekoľkých dní.

V prípade záujmu si môžete sami vyskúšať, ako chutí filtrovaná voda – či už z bezbarelového pitného automatu, reverznej osmózy alebo ionizátora vody, ktorá má zvýšené pH a množstvo prospešných vlastností pre ľudský organizmus. Tieto zariadenia máme priamo nainštalované a vodu z nich využívajú dennodenne všetci naši zamestnanci.

Rozbor vody spoločnosťou aquatrend Ionizátor vody

Kde nás nájdete?

  • Hričovská 221, 010 01 Žilina

Kedy nás môžete navštíviť?

  • v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00
+421 905 700 701 Mám záujem