Pozvánka na medzinárodný veľtrh AQUA-THERM Praha

12. januára 2018

Pozvánka na veľtrh AQUA THERM Praha


Radi by sme vás pozvali na prvý veľtrh roka 2018, na ktorom budeme prezentovať našu spoločnosť a produkty, s ktorými pracujeme.
Ide o 22. ročník medzinárodného odborného veľtrhu AQUA THERM.
Uskutoční sa v dňoch 27. 2. až 2. 3. 2018 v PVA EXPO Praha a náš vystavovateľský stánok nájdete v hale č. 5. 


Návštevníci nášho stánku si môžu prezrieť ukážku osvedčených vodných filtrov, s ktorými pracujeme už dlhé roky. Okrem toho však plánujeme predstaviť aj nové moderné filtračné zariadenia, ktoré budú v priebehu roku 2018 zahrnuté do našej ponuky. Predovšetkým sú to zmäkčovače vody novej generácie či kvalitné potrubné filtre na vodu do domácností i priemyslu od renomovaných výrobcov. Prehliadku filtrov doplníme aj o UV lampy na vodu, ktoré predstavujú ekologickú alternatívu dezinfekcie vody. Z oblasti pitnej vody budú v rámci nášho stánku priamo nainštalované zariadenia na produkciu ionizovanej vody a reverzná osmóza. Príďte si k nám vychutnať skutočne čistú vodu alebo živú alkalickú vodu s množstvom prospešných vlastností pre ľudský organizmus.  

Medzinárodný veľtrh AquaTherm v Prahe

Budeme radi, ak sa v našom stánku zastavíte, prezriete si ponuku, prípadne preberiete s našimi odborníkmi problém týkajúci sa vašej vody. Tešíme sa na vašu návštevu.

Umiestnenie nášho stánku v hale č. 5:

Umiestnenie stánku AQUAtrend na veľtrhu AquaTherm v Prahe

+421 905 700 701 Mám záujem