Pozvánka na stavebný veľtrh v Brne

24. apríla 2017

Osobný kontakt s našimi klientmi a partnermi je pre nás veľmi dôležitý, preto sa vždy snažíme využiť možnosť priblížiť sa vám. Minulý mesiac sa naša firma predstavila na výstave CONECO – RACIOENERGIA – PASÍVNE DOMY – DREVOSTAVBY – VODA 2017, ktorá sa uskutočnila v Incheba Expo v Bratislave, v apríli nás môžete nájsť na veľtrhu v Brne. V dňoch 26. – 29. apríla 2017 sa konajú Stavební veletrhy Brno, kde sme sa opäť rozhodli prezentovať aj našu firmu.

stavebny-veltrh-brno

Pripravili sme si pre vás prezentáciu zariadení na úpravu vody v domácnosti, medzi ktorými nájdete klasické zmäkčovače vody AQUATIP® CLACK, AQUATIP® RX, katalytické zmäkčovače vody MAICAT®, ale aj zmäkčovače vody najnovšej generácie Ecowater® EVOLUTION, filtre a úpravovne vody na odstránenie mechanických nečistôt BIGBLUE a CINTROPUR, UV lampy na vodu, ktoré eliminujú baktérie a vírusy, ionizátory vody a kuchynské reverzné osmózy. Súčasťou budú aj priemyselné zmäkčovače či tlakové hlavice a ďalšie riešenia úpravy vody pre priemysel.

V stánku bude pre vás pripravené občerstvenie, káva či osmotická/ionizovaná voda priamo z našich filtračných zariadení. Odborní technológovia vám ochotne poradia a v prípade záujmu pomôžu nájsť vhodné riešenie v oblasti úpravy vody.

Budeme radi, ak nás navštívite v stánku AQUAtrend, ktorý nájdete podľa priloženej mapky:

mapa-stanok-aquatrendTešíme sa na vás.

+421 905 700 701 Mám záujem