Pozývame vás na veľtrh Coneco v Bratislave

6. apríla 2018

Radi by sme vás chceli pozvať na 39. ročník veľtrhu CONECO a 5. ročník veľtrhu VODA, ktorý sa uskutoční 11. – 14. 4. 2018 v bratislavskej Incheba Expo aréne.

Rovnako, ako minulý rok, tak aj tento sa chceme stretnúť s našimi zákazníkmi ale aj obchodnými partnermi a predstaviť im nové zariadenia na úpravu vody pre domácnosti a priemyselné riešenia.


vystavaconeco vystavaconecoNa veľtrhu budú prezentované novinky z oblasti úpravy vody, zmäkčenia, dezinfekcie či ionizácie vody. Naživo si na výstavisku môžete prezrieť vybrané zariadenia z našej ponuky:

  • obľúbené uhlíkovo – mechanické filtre,
  • zmäkčovače vody s modernými riadiacimi hlavicami,
  • vodné filtre do priemyslu,
  • UV lampy na dezinfekciu vody.

O kvalite a chuti čistej  vody sa môžete presvedčiť na vlastný jazyk, a to ochutnaním filtrovanej vody z reverznej osmózy alebo „živej vody“ z ionizátora vody. Obe tieto zariadenia budú nainštalované priamo v našom stánku na výstavisku.

vystavaconeco

Ak vás trápi problém s vodou vo vašej domácnosti a chceli by ste ho raz a navždy vyriešiť, môžete na veľtrhu využiť možnosť poradiť sa s našimi odbornými technológmi alebo si priamo dohodnúť termín bezplatnej obhliadky.

Radi privítame v našom stánku aj možných obchodných partnerov, s ktorými by sme mohli v budúcnosti nadviazať veľkoobchodnú spoluprácu.

Mapa CONECO

Priložená mapka vám pomôže nájsť náš stánok a lepšie sa orientovať na výstavisku.

+421 905 700 701 Mám záujem