Prezentácia firmy na veľtrhu CONECO – VODA 2017

29. marca 2017

Snažíme sa byť neustále v priamom kontakte s našimi klientmi a obchodnými partnermi, aj preto sa v dňoch 22. až 25. marca 2017 firma AQUAtrend zúčastnila veľtrhu CONECO – RACIOENERGIA – PASÍVNE DOMY – DREVOSTAVBY – VODA 2017, ktorý sa ako každoročne konal v Incheba Expo v Bratislave. Prezentácia zahŕňala ukážku vybraných zariadení pre úpravu vody v domácnosti a malých podnikoch, ale aj riešenia pre veľké priemyselné prevádzky.

Návštevníci, ktorí sa pristavili, si mali možnosť prezrieť zariadenia z našej ponuky naživo – kvalitné filtre a filtračné vložky, reverznú osmózu a ionizátor vody v priamej prevádzke či rôzne typy zmäkčovačov vody, medzi nimi aj zmäkčovače vody najnovšej generácie z rady eVOLUTION od spoločnosti Ecowater. Zodpovedali sme všetky otázky, ktoré vás zaujímali a poskytli profesionálne poradenstvo – na trhu pôsobíme už vyše 15 rokov, počas ktorých naši technickí poradcovia nazbierali množstvo skúseností, a tak dokážeme klientom pomôcť s akýmkoľvek problémom týkajúcim sa vody a odstrániť z nej všetky škodlivé látky. Ponúkli sme vám na ukážku širokú škálu kvalitných, spoľahlivých, overených prístrojov, ale aj zariadení s najmodernejšími technológiami.

veltrh-coneco-stanok-aquatrend veltrh-coneco-filtracia-pitnej-vody veltrh-coneco-filtracia-pitnej-vody

V prípade záujmu sme návštevníkom ponúkli aj čistú filtrovanú vodu z filtra na báze
reverznej osmózy či živú alkalickú vodu produkovanú priamo na mieste prostredníctvom ionizátora vody.

veltrh-coneco

Veľtrh CONECO bol taktiež výbornou príležitosťou k nadviazaniu spoluprác s novými obchodnými partnermi.

prezentacia-firmy-veltrh-coneco

Všetkým návštevníkom ďakujeme a teším sa na ďalšie stretnutie. Pokiaľ ste nemali možnosť zúčastniť sa veľtrhu CONECO, už čoskoro nás môžete stretnúť na podobnej výstave v Brne. Prezentáciu zariadení a odborné informácie vám vieme kedykoľvek poskytnúť aj priamo na adrese našej firmy Hričovská 221, 010 01 Žilina. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a dohodnúť si osobné stretnutie.

+421 905 700 701 Mám záujem