Zúčastnili sme sa stavebného veľtrhu v Brne 2017

2. mája 2017

V rámci akcie Stavební veletrhy Brno, ktorá sa uskutočnila v dňoch 26. až 29. apríla 2017, ste mali možnosť navštíviť aj stánok našej firmy AQUAtrend. Vždy sa snažíme využiť možnosť stretnúť sa s našimi aktuálnymi i potenciálnymi klientami a obchodnými partnermi osobne, preto sme sa po úspešnom minulomesačnom veľtrhu CONECO v Bratislave rozhodli zúčastniť aj stavebného veľtrhu v Brne.

Predstavili sme vám výber našich zariadení na úpravu vody, medzi ktorými ste si mohli prezrieť zmäkčovače vody od rôznych výrobcov a množstvo filtrov na vodu zameraných na odstránenie nežiadúcich a škodlivých látok z vody (odželezňovače vody, filtre na dusičnany a dusitany, uhlíkové a sedimentačné filtre na vodu, UV lampy na vodu…). Všetky prípadné otázky vám ochotne zodpovedali vyškolení odborníci, ktorí majú s úpravou vody akéhokoľvek charakteru a so spomínanými zariadeniami dlhoročné skúsenosti.

prezentacia-firmy-na-veltrhu-brno

filtrovana-pitna-voda

Filter na pitnú vodu na báze reverznej osmózy sme priamo na výstave uviedli do prevádzky, takže mali návštevníci možnosť vyskúšať čistú filtrovanú vodu a porovnať ju s tou nefiltrovanou. V prípade záujmu sme ľuďom, ktorí sa pri našom stánku zastavili, ponúkli aj alkalickú vodu s vysokým pH prospešnú pre ľudských organizmus, ktorú na mieste produkoval filter s názvom ionizátor vody. stavebny-veltrh-brnostanok-aquatrend-na-veltrhu-brno

Veríme, že vás náš stánok a prezentované zariadenia zaujali a už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie.

+421 905 700 701 Mám záujem