Zúčastnili sme sa veľtrhu MODDOM v Bratislave

24. októbra 2017

V dňoch 18. až 22. októbra 2017 sa naša firma zúčastnila veľtrhu nábytku MODDOM v Incheba Expo Bratislave. Naši vyškolení odborníci na úpravu vody prezentovali návštevníkom výstavy filtračné zariadenia, s ktorými už dlhé roky pracujeme a máme s nimi veľmi dobré skúsenosti. Tiež sme prezentovali novinky v oblasti filtrácie vody – napríklad zmäkčovače vody s novo používanými hlavicami BNT či Logix. Okrem týchto zariadení sme sa zamerali na uhlíkové filtre na vodu, ktoré odstraňujú chlór, organické zlúčeniny a ťažké kovy. Základom filtrácie vody v domácnosti sú tiež mechanické filtre a účinná dezinfekcia vody. S našou pomocou sa vám podarí odstrániť všetky látky, ktoré môžu negatívne ovplyviť kvalitu vody vo vašej domácnosti.

Prezentácia firmy Aquatrend na veľtrhu Moddom v Incheba Expo Bratislava

Prezentácia firmy Aquatrend na veľtrhu Moddom v Incheba Expo Bratislava

Zúčastnili sme sa výstavy MODDOM v Incheba Expo Bratislava Zúčastnili sme sa výstavy MODDOM v Incheba Expo Bratislava

Kvalitná pitná voda v domácnosti

V našom portfóliu nájdete aj širokú ponuku vodovodných batérií určených k filtračným zariadeniam na pitnú vodu. Výber niekoľkých z nich v rôznych prevedeniach ste si mohli taktiež prezrieť na výstave. Návštevníci nášho stánku mali možnosť ochutnať aj kvalitnú pitnú vodu prefiltrovanú systémom reverznej osmózy. Pre tých, ktorí sa zaujímajú o zvýšenie kvality vody ionizáciou, bol k dispozícii priamo nainštalovaný aj ionizátor vody.

Prezentácia firmy Aquatrend na veľtrhu Moddom v Incheba Expo Bratislava Prezentácia firmy Aquatrend na veľtrhu Moddom v Incheba Expo Bratislava

Veríme, že vás prezentácia našej firmy na výstave MODDOM zaujala a dozvedeli ste sa potrebné informácie. V prípade, že ste nemali možnosť sa veľtrhu zúčastniť, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si osobné stretnutie v termíne, ktorý vám bude vyhovovať. Naši odborní technológovia vám radi poradia s úpravou vašej vody v domácnosti alebo priemyselnej prevádzke.

+421 905 700 701 Mám záujem